Ergashev Farrux Alisherovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Ergashev Farrux Alisherovichning “12.00.07 – Sud hokimiyati. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qilish faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha “Sudlar faoliyatiga axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etishning nazariy va amaliy masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025-yil 8-oktyabr kuni soat 14:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

Defense of the dissertation for the degree of doctor of philosophy (PhD) in legal sciences by Ergashev Farrukh Alisherovich
On October 8, 2025, at 14:30, at the meeting of the Scientific council DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation of Ergashev Farrukh Alisherovich for the degree of doctor of philosophy (PhD) in legal sciences will take place on the topic: “Theoretical and practical issues of implementing information and communication technologies in the activities of courts” in the specialty “12.00.07 – Judiciary. Prosecutorial supervision. Organization of law enforcement activities. Advocacy”.