Ergashev Farrux Alisherovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Ergashev Farrux Alisherovichning “12.00.07 – Sud hokimiyati. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qilish faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha “Sudlar faoliyatiga axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etishning nazariy va amaliy masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025-yil 8-oktyabr kuni soat 14:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степень доктора философии (PhD) по юридическим наукам Эргашева Фарруха Алишеровича
8 октября 2025 года в 1
4:30 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы Эргашева Фарруха Алишеровича на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) на тему: «Теоретические и практические вопросы внедрения информационно-коммуникационных технологий в деятельность судов» по специальности «12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация правоохранительной деятельности. Адвокатура».