Majidov Shaxzod Abdixalil o‘g‘lining yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Majidov Shaxzod Abdixalil o‘g‘lining “12.00.12 – Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun “Korrupsiyaviy huquqbuzarliklar haqida xabar bergan shaxslar huquqlarini himoya qilishni takomillashtirish masalalari” mavzusida yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 15 yanvar kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам  Мажидова Шахзода Абдихалил угли
15
января 2026 года в 10:00 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы Мажидова Шахзода Абдихалил угли на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам по специальности «12.00.12 – Проблемы коррупции (юридические науки)» на тему: «Вопросы совершенствования защиты прав лиц, сообщающих о коррупционных правонарушениях».