Majidov Shaxzod Abdixalil o‘g‘lining yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Majidov Shaxzod Abdixalil o‘g‘lining “12.00.12 – Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun “Korrupsiyaviy huquqbuzarliklar haqida xabar bergan shaxslar huquqlarini himoya qilishni takomillashtirish masalalari” mavzusida yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 15 yanvar kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

About the defense of the dissertation by Majidov Shakhzod Abdixalil ugli for obtaining the degree of the Doctor of Philosophy (PhD) on legal science
On January 15, 202
6 at 10:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy (PhD) on legal science by Majidov Shakhzod Abdixalil ugli the topic will take place: "Issues of improving the protection of the rights of individuals who report corruption offences" in the specialty "12.00.12 Problems of corruption (legal sciences)"