«Istiqbolli avlod» NNT rahbariyati bilan uchrashuv
2021-yil 3-noyabr kuni Bosh prokuratura Akademiyasida «Istiqbolli avlod» NNT direktori N.Karimova va Akademiya boshlig‘i Y.Kolenko o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuv davomida tomonlar huquqni muhofaza qiluvchi organlar xodimlarining odam savdosiga qarshi kurashish bo‘yicha malakasini oshirish ishlari yuzasidan fikr almashishdi hamda mazkur yo‘nalish bo‘yicha kelgusidagi hamkorlik masalalari muhokama qilindi.
Tadbir yakunida tomonlar o‘zaro foydali munosabatlarini yanada rivojlantirish hamda ikki tomonlama hamkorlikni mustahkamlashga kelishib olishdi.

Встреча с руководством ННО «Istiqbolli avlod»
3 ноября 2021 года в Академии Генеральной прокуратуры прошла встреча между директором ННО «Istiqbolli avlod» Н.Каримовой и начальником Академии Е.Коленко.
В ходе встречи стороны обменялись мнениями о проводимой работе в области повышения квалификации сотрудников правоохранительных органов в сфере противодействия торговле людьми, а также обсудили вопросы дальнейшего сотрудничества в данной сфере.
По итогам встречи стороны выразили готовность к дальнейшему развитию взаимовыгодных отношений и договорились об укреплении двустороннего сотрудничества.