Djurayeva Anora Zapparovnaning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Djurayeva Anora Zapparovnaning “12.00.07 – Sud hokimiyat. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qiluvchi organlar faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha yuridik fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangan “Voyaga yetmaganlar o‘rtasida huquqbuzarliklarning profilaktikasiga oid qonunlar ijrosi ustidan prokuror nazorati” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi Akademiyasi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2023 yil 20 yanvar kuni soat 1000 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Джураевой Аноры Заппаровны
20 января 2023 года в 10:00 часов на заседании Научного совета Dsc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Академии Генеральной прокуратуры Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Джураевой Аноры Заппаровны на тему “Прокурорский надзор за исполнением законодательства в сфере профилактики прованарушений среди несовершеннолетних” по специальности “12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация правоохранительной деятельности. Адвокатура”.