Safarov Temur Uktamovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Safarov Temur Uktamovichning “12.00.12 – “Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha “Korrupsiyaga qarshi kurashish idoraviy mexanizmlarini takomillashtirish (O‘zbekiston Respublikasi adliya vazirligi misolida)” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 23 aprel kuni soat 10:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Сафарова Темура Уктамовича
23 апреля 2024 года в 10:30 на заседании Научного совета DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Сафарова Темура Уктамовича на тему: «Совершенствование ведомственных механизмов противодействия коррупции (на примере Министерства юстиции Республики Узбекистан)» по специальности «12.00.12 – Проблемы коррупции (юридические науки)».