Safarov Temur Uktamovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Safarov Temur Uktamovichning “12.00.12 – “Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha “Korrupsiyaga qarshi kurashish idoraviy mexanizmlarini takomillashtirish (O‘zbekiston Respublikasi adliya vazirligi misolida)” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 23 aprel kuni soat 10:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Safarov Temur Uktamovich
On April 23, 2024 at 10:30 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Safarov Temur Uktamovich on the topic will take place: "Improvement of internal anti-corruption mechanisms (by the example of the Ministry of justice of the Republic of Uzbekistan)" in the specialty "12.00.12 – Problems of Corruption (legal sciences)".