“PreAcademy” tayyorlov kurslari uchun marketing bo‘yicha mutaxassis lavozimiga tanlov e’lon qilinadi (fuqarolik-huquqiy shartnoma asosida vaqtinchalik ish)
Huquqni muhofaza qilish akademiyasi “PreAcademy” tayyorlov kurslarini targ‘ib qilish va rivojlantirish ishlarini samarali tashkil etish bo‘yicha malakali marketing mutaxassisini vaqtinchalik asosda jalb qilish uchun tanlov e’lon qiladi.
Taqdim etilgan hujjatlar o‘rganilib, nomzod ma’qullangan taqdirda, u bilan Akademiya o‘rtasida fuqarolik-huquqiy shartnoma tuziladi.
Asosiy vazifalar:
– “PreAcademy” tayyorlov kurslari doirasida kompleks marketing tadbirlarini rejalashtirish, tashkil etish va amalga oshirish;
– reklama maqsadlari uchun foto va video suratga olish jarayonlarini tashkil etish, video va audiomateriallarni tayyorlash hamda tahrir qilish;
– barcha dolzarb raqamli platformalarda kontentni joylashtirish va kross-postingni amalga oshirish;
– “PreAcademy”loyihasining ijtimoiy tarmoqlarini kompleks yuritish (SMM);
– targetlangan reklama kampaniyalarini sozlash, yuritish va samaradorligini tahlil qilish hamda optimallashtirish;
– ijtimoiy tarmoqlar foydalanuvchilari va obunachilari bilan samarali muloqotni yo‘lga qo‘yish, fikr-mulohazalar va murojaatlarga javob berish;
– ta’lim xizmatlarini targ‘ib qilish va sotishning samarali marketing strategiyalarini ishlab chiqish hamda joriy etish;
– sotuv voronkalarini shakllantirish, tahlil qilish va takomillashtirish;
– “PreAcademy”tayyorlov kurslarining ijobiy imiji va brend taniluvchanligini oshirishga qaratilgan marketing tadbirlarini amalga oshirish.
– marketing, raqamli marketing yoki SMM sohasida amaliy ish tajribasiga ega bo‘lish;
– targetlangan reklama, marketing tahlili va vizual kontent yaratish bo‘yicha ko‘nikmalarga ega bo‘lish;
– ta’lim xizmatlari yoki EdTech sohasida mahsulotlarni targ‘ib qilish bo‘yicha tajribaga ega bo‘lish;
– kreativ fikrlash, tahliliy yondashuv, shaxsiy mas’uliyat, tashabbuskorlik va natijaga yo‘naltirilganlik kabi shaxsiy sifatlarga ega bo‘lish.
Ish muddati: shartnoma asosida vaqtinchalik. Zarur hollarda shartnoma muddati uzaytirilishi mumkin.
Ish rejimi: 8 soatlik ish kuni, haftasiga 5 kun.
Mehnatga haq to‘lash: suhbat natijalari hamda bajarilgan ishlar natijalariga ko‘ra, taraflar kelishuvi asosida belgilanadi.
– shaxsni tasdiqlovchi hujjat;
– obyektivka;
– oliy ma’lumot to‘g‘risidagi diplom va uning ilovasi;
– mavjud bo‘lgan taqdirda sertifikatlar;
– mehnat daftarchasi nusxasi (mavjud bo‘lgan taqdirda);
– STIR va PINFL ma’lumotlari.
Hujjatlar Akademiyaga shaxsan yoki elektron shaklda taqdim etiladi. Taqdim etilgan hujjatlar dastlabki tartibda o‘rganilib, zaruratga ko‘ra nomzodlar bilan komissiya tarkibida suhbat o‘tkaziladi.

Правоохранительная академия объявляет конкурс на привлечение квалифицированного специалиста по маркетингу на временной основе для организации эффективной работы по продвижению и развитию подготовительных курсов «PreAcademy».
В случае одобрения представленных документов и успешного прохождения отбора между Академией и кандидатом заключается гражданско-правовой договор.
Основные обязанности:
– планирование, организация и реализация комплекса маркетинговых мероприятий в рамках подготовительных курсов «PreAcademy»;
– организация фото- и видеосъемок в рекламных целях, подготовка и обработка видео- и аудиоматериалов;
– размещение и кросс-постинг контента на всех актуальных цифровых платформах;
– комплексное ведение социальных сетей проекта «PreAcademy» (SMM);
– настройка, сопровождение, анализ эффективности и оптимизация таргетированной рекламы;
– организация эффективного взаимодействия с пользователями и подписчиками в социальных сетях, реагирование на отзывы и обращения;
– разработка и внедрение эффективных маркетинговых стратегий по продвижению и продаже образовательных услуг;
– разработка, анализ и совершенствование воронок продаж;
– реализация маркетинговых мероприятий, направленных на формирование положительного имиджа и повышение узнаваемости бренда подготовительных курсов «PreAcademy».
– наличие практического опыта работы в сфере маркетинга, цифрового маркетинга или SMM;
– владение навыками настройки таргетированной рекламы, маркетинговой аналитики и создания визуального контента;
– наличие опыта продвижения образовательных услуг или продуктов в сфере EdTech;
– креативное мышление, аналитический подход, высокая личная ответственность, инициативность и ориентация на достижение результата.
Срок работы: временная работа на договорной основе. При необходимости срок действия договора может быть продлен.
Режим работы: 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
Оплата труда: определяется по соглашению сторон по результатам собеседования и с учетом результатов выполненной работы.
Перечень документов:
– документ, удостоверяющий личность;
– объективка (резюме);
– диплом о высшем образовании и приложение к нему;
– сертификаты (при наличии);
– копия трудовой книжки (при наличии);
– сведения об ИНН и ПИНФЛ.
Документы представляются в Академию лично либо в электронном виде. После предварительного изучения представленных документов, при необходимости с кандидатами проводится собеседование в составе комиссии.